Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS

L2,900

  • Projektuar për instalim në hapësira të ndryshme: apartamente, shtëpi private, zyra dhe komerciale.
  • Llamba është projektuar për të siguruar “lëvizshmërinë” e rrezes. Lejon që drita të drejtohet në çdo drejtim.
  • Një avantazh shtesë i ndriçimit LED është kosto-efektiviteti i tij, i cili është për shkak të dy faktorëve: së pari, ato janë subjekt i zëvendësimit të rrallë, pasi shërbejnë të paktën 40,000 orë dhe së dyti, konsumojnë 80% më pak energji elektrike sesa llambat inkandeshente.

L2,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS

LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS

  • Projektuar për instalim në hapësira të ndryshme: apartamente, shtëpi private, zyra dhe komerciale.
  • Llamba është projektuar për të siguruar “lëvizshmërinë” e rrezes. Lejon që drita të drejtohet në çdo drejtim.
  • Një avantazh shtesë i ndriçimit LED është kosto-efektiviteti i tij, i cili është për shkak të dy faktorëve: së pari, ato janë subjekt i zëvendësimit të rrallë, pasi shërbejnë të paktën 40,000 orë dhe së dyti, konsumojnë 80% më pak energji elektrike sesa llambat inkandeshente.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZN-029-004-0006
Familja RODOS
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Metal, plastike / E bardhe
Tempratura e ndricimit 4000K
Klasa e sigurisë:
Tensioni i rrjetit elektrik: 220V
Fuqia e ndricimit 6W
Ngjyra e llambes E bardhe
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 5.9 cm
Gjerësia : 8 cm
Diametri 30 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Kavak
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Rustic Crystal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit led Horoz Thames RGB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambë led për dysheme Horoz Safir
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe ledi Horoz Convex 8W
LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS
LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart