Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llambe shirit Horoz Led Okyanus

Add your review

L7,600

 • E papërshkueshme nga uji – e krijuar për instalim në strukturat e tavanit në pozicion horizontal, si dhe montim vertikal (mur).
 • Ndriçuesi montohet pa vrima shtesë të prerjes, duke u fiksuar drejtpërdrejt në sipërfaqen e montimit ose me një sistem të varur.
 • Mbyllja e ndriçuesit siguron mbrojtje të plotë kundër depërtimit të pluhurit, si dhe mbrojtje kundër hyrjes së lagështirës (ujit) me kontakt të drejtpërdrejtë – IP65.
 • Lejohet përdorimi në dyqane prodhimi me shkallë të shtuar të ndotjes së ajrit, në dhoma me nivel të lartë lagështie.
 • Burimi i dritës LED është një pajisje ndriçimi për hapësira banimi dhe komerciale.

L7,600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llambe shirit Horoz Led Okyanus

Llambe shirit Horoz Led Okyanus

 • E papërshkueshme nga uji – e krijuar për instalim në strukturat e tavanit në pozicion horizontal, si dhe montim vertikal (mur).
 • Ndriçuesi montohet pa vrima shtesë të prerjes, duke u fiksuar drejtpërdrejt në sipërfaqen e montimit ose me një sistem të varur.
 • Mbyllja e ndriçuesit siguron mbrojtje të plotë kundër depërtimit të pluhurit, si dhe mbrojtje kundër hyrjes së lagështirës (ujit) me kontakt të drejtpërdrejtë – IP65.
 • Lejohet përdorimi në dyqane prodhimi me shkallë të shtuar të ndotjes së ajrit, në dhoma me nivel të lartë lagështie.
 • Burimi i dritës LED është një pajisje ndriçimi për hapësira banimi dhe komerciale.

Informacione teknike

Marka Horoz
Tensioni:  170-265 V / 50-60 Hz
Fuqia: 90 WATT
Fluksi i ndritshëm: 7200 lm
Temperatura e ngjyrave: 6400 K
Lloji LED: SMD LED
Jeta mesatare: 30.000 orë
Shkalla e mbrojtjes IP 65
Garancia 3 vjet

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llambe shirit Horoz Led Okyanus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PANELI LEDI Horoz Zodiac
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE MURI LED HOROZ RODOS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Rustic Crystal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llamp për ndricimin e kopshtit DEFNE-4
Llamp për ndricimin e kopshtit DEFNE-3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Clara
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBË VARESE HOROZ TESLA
Llambe shirit Horoz Led Okyanus
Llambe shirit Horoz Led Okyanus
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart