Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MI-610 AQUASEAL

L5,665

Hidroizolues me dy komponentë fleksibël, ka rezistencë të lartë ndaj kripërave dhe funksion mbrojtës për beton, i zbatueshëm në ambiente të brendshme dhe të jashtme.

L5,665

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veçoritë

  • Është një hidroizolues ideal për hidroizolimin e dusheve, WC, ballkone, tarraca, përpara shtrimit të pllakave qeramike.
  • I përshtatshëm për përdorur në depot e ujit të pijshëm.
  • Mund të përdoret në sipërfaqe horizonte dhe vertikale.
  • Është rezistent ndaj ngrirje-shkrirjes.
  • Mbron betonin nga kripërat kundër ngrirjes si klorur kalciumi dhe sodiumi; ujit të detit dhe gazit të dioksidkarbonit.
  • Mund të përdoret lehtë me furçë, mallë, rul ose spray.

Specification: MI-610 AQUASEAL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Ngjyra

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MI-610 AQUASEAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-400 MATIGRAF

MT-400 MATIGRAF

Sold by MATIS
L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-450 MATITHERM

MT-450 MATITHERM

Sold by MATIS
L985
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GF-22 GRAFIATO FULL

GF-22 GRAFIATO FULL

Sold by MATIS
L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-305 MATILAST

MA-305 MATILAST

Sold by MATIS
L1,090
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-405 MATIFLEX

MA-405 MATIFLEX

Sold by MATIS
L1,443
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MI-650 AQUASEAL PLUS

MI-650 AQUASEAL PLUS

Sold by MATIS
L7,400
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart