Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5

L4,800

 • Mund te përdoret për ndriçimin e jashtëm: fasadat, ndërtesat dhe oborret, për ndriçimin e rrugëve, parqeve, për banim, për peizazhe, për ndriçimin e këndeve të lojërave dhe parkingjeve, zonave të kafeneve. , restorante etj
 • Feneri ka një formë unike që krijon një pamje romantike dhe elegante. Dizajn i mirë, qëndrueshmëri në funksionim, mirëmbajtje minimale.
 • Ky model i ndricuesit është i instaluar në mur, në një sipërfaqe vertikale
 • Priza standarde E27 është e përshtatshme për një llambë (1 pc) me të njëjtën bazë . Llamba blihet veçmas. Llamba mund të zëvendësohet lehtësisht në rast të dështimit ose, për shembull, për të ndryshuar ndriçimin, temperaturën e ngjyrës (ngrohtë-ftohtë)
 • Ndricues i jashtem Horoz Nar-5 ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Trupi është prej alumini rezistent ndaj korrozionit, plastikë e qëndrueshme;

L4,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5

Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5

 • Mund te përdoret për ndriçimin e jashtëm: fasadat, ndërtesat dhe oborret, për ndriçimin e rrugëve, parqeve, për banim, për peizazhe, për ndriçimin e këndeve të lojërave dhe parkingjeve, zonave të kafeneve. , restorante etj
 • Feneri ka një formë unike që krijon një pamje romantike dhe elegante. Dizajn i mirë, qëndrueshmëri në funksionim, mirëmbajtje minimale.
 • Ky model i ndricuesit është i instaluar në mur, në një sipërfaqe vertikale
 • Priza standarde E27 është e përshtatshme për një llambë (1 pc) me të njëjtën bazë . Llamba blihet veçmas. Llamba mund të zëvendësohet lehtësisht në rast të dështimit ose, për shembull, për të ndryshuar ndriçimin, temperaturën e ngjyrës (ngrohtë-ftohtë)
 • Ndricues i jashtem Horoz Nar-5 ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Trupi është prej alumini rezistent ndaj korrozionit, plastikë e qëndrueshme;

Informacione teknike

Marka Horoz
Origjina Turqi
Kodi 075-016-0005
Tensioni:  220-240V  / 50-60Hz
Fuqia: Max 60 WATT
Ngjyra E zeze
Lloji Llambes: E27
Materiali Alumin / plastike
Shkalla e mbrojtjes IP44
Garancia 3 vjet

 

Permasat 

Lartesia 840 mm
Diametri 170 mm
Thellesia 170 mm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llamp për ndricimin e kopshtit DEFNE-5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtyll ndricimi per kopshte Horoz Nar-6
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe led me filament Rustic Tube
Llambe led me filament Rustic Tube
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Focus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz LADİN-4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe LED Horoz DECO 3W/7W
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-5
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart