Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sensor i levizjes Horoz Mondeo

Add your review

L1,400

  • I rrotullueshëm me rregullim të shkallës së ndriçimit LUX.
  • Ngarkesa maksimale deri në 800 W.
  • Projektuar për të zbuluar objektet në lëvizje në fushën e veprimit dhe për të ndezur automatikisht ndriçimin.
  • Shkalla e rregullueshme e nivelit të ndriçimit në fushën e veprimit, aftësia për të ndryshuar këndin e prirjes në dy plane.

L1,400

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sensor i levizjes Horoz Mondeo

Sensor i levizjes Horoz Mondeo

  • I rrotullueshëm me rregullim të shkallës së ndriçimit LUX.
  • Ngarkesa maksimale deri në 800 W.
  • Projektuar për të zbuluar objektet në lëvizje në fushën e veprimit dhe për të ndezur automatikisht ndriçimin.
  • Shkalla e rregullueshme e nivelit të ndriçimit në fushën e veprimit, aftësia për të ndryshuar këndin e prirjes në dy plane.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi 088-001-0010
Familja Mondeo
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Plastike / E bardhe
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V / 50-60 Hz
Fuqia Max 800 W (llambë inkandeshente)
Distanca e zbulimit Max 6 m (<24°C)
Shpejtesia e levizjes 0,6 – 1,5 m/s
Kendi i levizjes 360°
Drite ambjenti <3-2000 Lux (i rregullueshëm)
Vonesa ne kohe Min. 10±3 sek, Max 15±2 min
Shkalla e mbrojtjes IP20
Lartesia e instalimit 2.2 – 4.0 m
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Gjatesi 11.5 cm
Gjeresi: 2.4 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sensor i levizjes Horoz Mondeo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot shine led Horoz Oslo
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe shirit Horoz Led Okyanus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Clara
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit led Horoz Thames RGB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe led me filament Rustic Meridian
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Gabriel
Sensor i levizjes Horoz Mondeo
Sensor i levizjes Horoz Mondeo
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart