Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sensor pir i levizjes Horoz Megane

Add your review

L1,600

  • I rrotullueshëm me rregullim të shkallës së ndriçimit LUX.
  • Ngarkesa maksimale deri në 800 W.
  • Projektuar për të zbuluar objektet në lëvizje në fushën e veprimit dhe për të ndezur automatikisht ndriçimin.
  • Shkalla e rregullueshme e nivelit të ndriçimit në fushën e veprimit, aftësia për të ndryshuar këndin e prirjes në dy plane.

L1,600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sensor pir i levizjes Horoz Megane

Sensor pir i levizjes Horoz Megane

  • I rrotullueshëm me rregullim të shkallës së ndriçimit LUX.
  • Ngarkesa maksimale deri në 800 W.
  • Projektuar për të zbuluar objektet në lëvizje në fushën e veprimit dhe për të ndezur automatikisht ndriçimin.
  • Shkalla e rregullueshme e nivelit të ndriçimit në fushën e veprimit, aftësia për të ndryshuar këndin e prirjes në dy plane.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi 088-001-0008
Familja Megane
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Plastike / E bardhe
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V / 50-60 Hz
Fuqia Max 1200 W (llambë inkandeshente)
Distanca e zbulimit Max 12 m (<24°C)
Shpejtesia e levizjes 0,6 – 1,5 m/s
Kendi i levizjes 180°
Drite ambjenti <3-2000 Lux (i rregullueshëm)
Vonesa ne kohe Min. 10±3sek, Maks. 7±2 min
Shkalla e mbrojtjes IP65
Lartesia e instalimit 2.2 – 4.0 m
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Gjatesi 8 cm
Gjeresi: 5 cm
Lartesi: 12 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sensor pir i levizjes Horoz Megane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon rrethor HZ-027-010-0024
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor i levizjes Horoz Mondeo
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe shirit Horoz Led Tetra
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Amplifikator për kontrollet RGB LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Manolya-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shinë për spote HOROZ ELECTRIC
Sensor pir i levizjes Horoz Megane
Sensor pir i levizjes Horoz Megane
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart