Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1

L5,200

  • Ndricues i jashtem Horoz Palmiye-1, për ndriçimin e ambjentit tuaj është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit.
  • Ndriçues prej celiku inox ne ngjyre te zeze .
  • Priza standarde E27, lejon përdorimin e llambave LED ose ekonomike.
  • Ndricues i jashtem Horoz Palmiye-1 ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
  • Ndriçimi me cilësi të lartë do të theksojë veçantinë e pamjes se kopshtit tuaj.

L5,200

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1

Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1

  • Ndricues i jashtem Horoz Palmiye-1, për ndriçimin e ambjentit tuaj është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit.
  • Ndriçues prej celiku inox ne ngjyre te zeze .
  • Priza standarde E27, lejon përdorimin e llambave LED ose ekonomike.
  • Ndricues i jashtem Horoz Palmiye-1 ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
  • Ndriçimi me cilësi të lartë do të theksojë veçantinë e pamjes se kopshtit tuaj.

Informacione teknike

Marka Horoz
Origjina Turqi
Kodi 075-001-0001
Tensioni:  220-240V  / 50-60Hz
Fuqia: Max 100 WATT
Ngjyra E zeze
Lloji Llambes: E27
Materiali Celik inox/celik i galvanizuar
Shkalla e mbrojtjes IP44
Garancia 3 vjet

 

Permasat 

Lartesia 350 mm
Diametri 150 mm
Thellesia

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon led tavani me sensor Shark
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prozhektor për ndriçimin e jashtëm Aslan
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon katror mbi mur HZS-016-026-0018
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Corsa
Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1
Ndricues i jashtem muri Horoz Palmiye-1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart