Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90

Add your review

L1,200

PERFITIMET
1. Pastrimi afatgjatë i sistemit të vajit nga llumi dhe depozitat me detergjentë specialë shumë efektivë
2. Mund të rivendosë kompresimin fillestar të motorit
3. Përgatit motorin për ndryshimin e ardhshëm të vajit

BIZOL Oil System Clean+ o90 është një aditiv i vajit të motorit Prodhuar në Gjermani, i zhvilluar veçanërisht për mirëmbajtjen e të gjithë sistemit të vajit. Agjentët pastrues shumë efektivë shpërndajnë blozën, llakun dhe depozitimet në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë tapetin hidraulik, në motor. Të gjitha depozitat hiqen pa prekur vulat ose guarnicionet duke kulluar vajin e përdorur. BIZOL Oil System Clean+ o90 përgatit sistemin e vajit për një performancë optimale të vajit të freskët të motorit. Pastrimi i sistemit të vajit me këtë produkt do të rrisë kompresimin dhe do të rivendosë elasticitetin e vulës së unazës o. Kompresimi i përmirësuar redukton gazrat e shkarkimit dhe në këtë mënyrë mbron konvertuesin katalitik dhe DPF. Kjo rezulton në një funksionim dukshëm më të butë të motorit dhe rritje të besueshmërisë së funksionimit.

L1,200

@ BIZOL Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90

PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90

 

PERFITIMET
1. Pastrimi afatgjatë i sistemit të vajit nga llumi dhe depozitat me detergjentë specialë shumë efektivë
2. Mund të rivendosë kompresimin fillestar të motorit
3. Përgatit motorin për ndryshimin e ardhshëm të vajit

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

BIZOL Oil System Clean+ o90 është një aditiv i vajit të motorit Prodhuar në Gjermani, i zhvilluar veçanërisht për mirëmbajtjen e të gjithë sistemit të vajit. Agjentët pastrues shumë efektivë shpërndajnë blozën, llakun dhe depozitimet në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë tapetin hidraulik, në motor. Të gjitha depozitat hiqen pa prekur vulat ose guarnicionet duke kulluar vajin e përdorur. BIZOL Oil System Clean+ o90 përgatit sistemin e vajit për një performancë optimale të vajit të freskët të motorit. Pastrimi i sistemit të vajit me këtë produkt do të rrisë kompresimin dhe do të rivendosë elasticitetin e vulës së unazës o. Kompresimi i përmirësuar redukton gazrat e shkarkimit dhe në këtë mënyrë mbron konvertuesin katalitik dhe DPF. Kjo rezulton në një funksionim dukshëm më të butë të motorit dhe rritje të besueshmërisë së funksionimit.

 

APLIKIMI
Një kanaçe 250 ml është efikase për deri në 5 litra vaj motori. Shtoni vajin e motorit të përdorur në temperaturën e punës përpara se të ndryshoni vajin. Pasi të keni shtuar produktin, lëreni motorin të funksionojë për rreth. 10-15 minuta. Më pas ndërroni vajin dhe filtrin. E përputhshme me të gjithë vajrat e motorit të disponueshëm në treg. Jo i përshtatshëm për motoçikleta me tufa të lagura.

Videos: PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES RADIATORI + r70
PASTRUES RADIATORI + r70
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BLLOKUES I RRJEDHJES SE VAJIT + o92
BLLOKUES I RRJEDHJES SE VAJIT + o92
PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90
PASTRUES I SISTEMIT TE VAJIT+ o90
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart