Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues Motorri Motorplast

Add your review

L1,200

Motorplast

Pastrues dhe konservues motorri natyrisht me shkëlqim, për zhvendosjen e ujit për motorët, pjesët e strehimit, tubat e gomës dhe njësitë e fuqisë së makinave, automjeteve tregtare, etj.

L1,200

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Pastrues Motorri Motorplast

Pastrues Motorri Motorplast konservues natyrisht me shkëlqim, për zhvendosjen e ujit për motorët, pjesët e strehimit, tubat e gomës dhe njësitë e fuqisë së makinave, automjeteve tregtare, etj., Me aromë të këndshme. Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre të re. Tharja e plotë (pa film lubrifikues) parandalon ngjitjen e papastërtive. Njësitë e energjisë mbrohen nga korrozioni dhe faktorët mjedisorë nga filmi mbrojtës elastik i përhershëm. I përshtatshëm për përdorim në sipërfaqe të thata dhe të lagura. Rezistent ndaj temperaturës deri në 250 ° C. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Motorë, pjesë strehimi, tuba gome dhe njësi të fuqisë së makinave, automjete komerciale, etj.

Rekomandime për përdorim

Përdorni një shishe spërkatëse, ose idealisht Ciklonin, për të aplikuar një film edhe të hollë në lagështin e pastruar ose sipërfaqe të thata dhe më pas lëreni të thahet.

Paralajmërime

  • Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në sipërfaqe ku ka rrëshqitje është e padëshirueshme 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Motorri Motorplast”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues AllroundQuickShine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTI INTERIOR CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË LUSTRIMI H9.02 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HEQËS-REAKTIV-I-NDRYSHKUT
Pastrues Motorri Motorplast
Pastrues Motorri Motorplast
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart