Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS

L1,190

 • Polish & Clean është solucion përkryer për rinovimin e sipërfaqeve të zbehta me vija e me gërvishtje, por edhe kundër vjetërimit të bojës.
 • Veprimi pastrues i thellë eliminon oksidimin, rikthen ngjyrat dhe pamjen origjinale si në bojërat metalike ashtu edhe në ato normale.
 • Shumë i lehtë për t’u përdorur.
 • Jep një rezultat profesional.

L1,190


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS

POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS

 • Polish & Clean është solucion përkryer për rinovimin e sipërfaqeve të zbehta me vija e me gërvishtje, por edhe kundër vjetërimit të bojës.
 • Veprimi pastrues i thellë eliminon oksidimin, rikthen ngjyrat dhe pamjen origjinale si në bojërat metalike ashtu edhe në ato normale.
 • Shumë i lehtë për t’u përdorur.
 • Jep një rezultat profesional.

FUSHAT E APLIKIMIT

 • Përdoret në trupin e makinës për luçidimin e të gjitha llojeve të bojërave, edhe nëse ato janë të vjetra dhe veçanërisht të oksiduara.
 • I dobishëm për heqjen e vijave dhe shenjave që janë prezente pas luçidimit.

TIPARET TEKNIKE

 • Erë tipike
 • pH 9.6 në temperaturën (20°C)
 • Pika e ndezjes (IP 170) 59°C
 • Viskozitet (ISO DIN NF3 në 23 ° C)> 30 sek
 • Përbërësit indikativ: 10% komponime abrazive; 90% komponime të tjera

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Aplikojeni produktin në sfungjerin e luçidimit nëse aplikohet me një luçidues elektrik ose direkt në pecetën e luçidimit nëse aplikohet me dorë (shiko.: PECETE LUCIDIMI AREXONS OVATTA LUCIDANTE 200GR-1614).
 • Lëreni të thahet deri sa të vëreni formimin e një shtrese të hollë e të bardhë.
 • Luçidojeni më pas me një pecetë të thatë.

PARALAJMËRIME

 • Tundeni para përdorimit.
 • Mos e aplikoni produktin në sipërfaqe të nxehta.

RUAJTJA

 • I pahapur, në temperaturë ambienti mund të ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Tubet PETG
 • Sasia: 500ml
Product information
IMAGE PRODUCT CODE/NAME EAN PCS
Polish&Clean 34025 – Polish&Clean 8002565340258 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotrop MAPEGROUT SV T
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar epoksi-çimento TRIBLOCK P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues pllakash dhe gurësh natyral
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG4042
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për silikona PRIMER FD
POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS
POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart