Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140

Add your review

L21,500

GALAXY 140

 • Kodi i produktit 36040-00078
 • Presioni maksimal (bar) 140
 • Shkalla e dërgesës l/h max 450
 • Fuqia e absorbuar (W) 1900
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 9
 • Dimensionet e produktit (cm) 26 x 26 h74

L21,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140

Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140

Bojra Tirana: Shpërthimi për të pastruar me gaz me rondele me presion të lartë LAVOR GALAXY 140

Bëhuni gati për t’u nisur në një odise pastrimi me pompen LAVOR GALAXY 140 me presion të lartë, e disponueshme tani në Bojra Tirana. Kjo central elektrik i prodhuar nga Italia ofron performancë dhe cilësi yjore, duke i lënë sipërfaqet tuaja jashtëzakonisht të pastra dhe të shkëlqyera si një mjegullnajë e largët.

Mjeshtëri italiane, fuqi pastrimi jashtë kësaj bote

Përjetoni cilësinë e lartë për të cilën është e njohur inxhinieria italiane. LAVOR GALAXY 140 është ndërtuar me materiale të qëndrueshme që mund të përballojnë edhe misionet më të vështira të pastrimit. Presioni maksimal i tij mbresëlënës prej 140 bar gërryen papastërtitë dhe papastërtitë si një yll që shkrep, ndërsa motori i fuqishëm 1900 vat siguron një shpejtësi të furnizimit me ujë prej 450 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe. Përgatituni që të mahniteni nga rezultatet!

Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140 Dizajn kompakt, manovrim yjor

Pavarësisht fuqisë së tij, LAVOR GALAXY 140 mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 9 kilogramë dhe me përmasa 26 x 26 x 74 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të ngjashme me astronautët.

Zhytuni në komoditet me veçoritë e integruara:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36040-00078)
 • Lëshoni fuqinë pastruese të një galaktike me presion maksimal 140 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1900 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 450 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Mbajtësja e zorrës e mban zorrën tuaj të organizuar dhe pa ngatërrime
 • Dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm dhe pa mundim
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Komplet standard i aksesorëve, duke përfshirë turbo-lance dhe furçë rrotulluese për detyra të ndryshme pastrimi

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR GALAXY 140 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, veçoritë e gjithanshme dhe dizajnin e përshtatshëm, është mjeti i përsosur për t’u futur në një botë me sipërfaqe të pastra me gaz.

Mos prit më. Porositni LAVOR GALAXY 140 tuaj sot dhe filloni një aventurë pastrimi që është jashtë kësaj bote!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES HYDROGUARD ELASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON MAPEI ANTIMYK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 32
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Llaç i gatshëm për përdorim MAPECEM PRONTO
Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140
Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart