Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001

Add your review

L17,500

 • Tensioni: 220-240V~50Hz
 • Motori me induksion me tela bakri
 • Fuqia hyrëse: 2000 W
 • Presioni maksimal: 150 Bar (2200 PSI)
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 6.0 L/min
 • Sistemi i ndalimit automatik
 • 1 copë shishe sapuni
 • 1 grup pistoletë me spërkatje uji
 • Zorrë me presion të lartë 5 m
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra​

L17,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001

Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001

Bojra Tirana: Pushtoni çdo kufi të pastrimit me EMTOP EHPW2001

Largoni papastërtitë dhe njollat: Lëshoni bishën pastrues brenda 

Shndërrojini punët e pastrimit në një pushtim të kënaqshëm me rondele me presion të lartë EMTOP EHPW2001, e disponueshme tani në Bojra Tirana! Kjo bishë e fuqishme trajton edhe papastërtitë dhe papastërtitë më sfiduese në makina, oborr spanjol, kuvertë, mobilje dhe më gjerë, duke i lënë ato të shkëlqejnë me shkëlqim me lehtësi të lehtë. Përjetoni pastrimin e ripërcaktuar me fuqi dhe efikasitet të pashembullt.

Forca e paepur takohet me saktësinë: Pastrimi më i zgjuar, jo më i vështirë

 • Motori dominues me induksion me tela bakri 2000 W gjeneron një rrymë të fuqishme 150 Bar (2200 PSI), duke zhdukur me lehtësi edhe papastërtitë, ndotjet dhe baltën më të fortë.
 • Shpejtësia e optimizuar e rrjedhës së ujit 6,0 L/min siguron pastrim efikas, duke mbuluar shpejt sipërfaqe të mëdha dhe duke minimizuar kohën e pastrimit.
 • Ndërtimi i qëndrueshëm i reziston detyrave të vështira, duke garantuar performancë dhe vlerë afatgjatë.

Manovrim pa mundim, kontroll superior: Pastroni me komoditet

 • Dizajni i lehtë dhe kompakt siguron lëvizje të lehtë rreth zonës tuaj të pastrimit, duke kursyer energji dhe duke reduktuar lodhjen.
 • Pistoleta spërkatës me dizajn ergonomik ofron opsione të shumta kontrolli presioni dhe trajtim të rehatshëm për seanca të zgjatura pastrimi.
 • Zorra me presion të lartë 5 m ofron mundësi të mjaftueshme për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme pa lëvizur vazhdimisht njësinë.

Komoditet dhe shkathtësi e shtuar: Përmirësoni përvojën tuaj të pastrimit

 • Shishja e integruar e sapunit 1L shpërndan zgjidhje pastrimi drejtpërdrejt me rrjedhën e ujit, duke thjeshtuar procesin e pastrimit dhe duke kursyer kohë.
 • Sistemi i ndalimit automatik mbyll automatikisht motorin kur lëshohet këmbëza, duke kursyer energji dhe duke zgjatur jetën e pompës.
 • Paketimi i përshtatshëm i kutisë me ngjyra mbron produktin dhe ofron një paraqitje tërheqëse vizualisht.

Më shumë se thjesht një rondele: Partneri juaj i zgjidhjes së plotë të pastrimit

 • Eksploroni përzgjedhjen e larmishme të aksesorëve të pastrimit të Bojra Tirana: detergjentë, furça, grykë dhe shtesa për të personalizuar përvojën tuaj të pastrimit.
 • Këshilla ekspertësh: Stafi ynë i ditur është këtu për t’ju ndihmuar të zgjidhni rondele dhe aksesorë të përsosur për nevojat tuaja specifike.
 • Çmimet konkurruese dhe blerjet e sigurta në internet garantojnë një përvojë blerjeje pa probleme dhe të përballueshme.

Vizitoni Bojra Tiranën sot: Lëshoni Bishën Pastruese Brenda

Përqafoni fuqinë, efikasitetin dhe komoditetin përfundimtar të pastrimit me rondele me presion të lartë EMTOP EHPW2001. Shndërroni rutinën tuaj të pastrimit në një pushtim të kënaqshëm dhe arrini rezultate të pastra pa mundim. Vizitoni sot Bojra Tirana dhe le të fillojë aventura e pastrimit!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me fibra çeliku MAPEGROUT SV-FIBER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato QUARTZ DECOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX E ZEZE
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart