Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO

Add your review

L26,500

CRUISER 150 PRO

 • Kodi i produktit 36059-00071
 • Presioni maksimal (bar) 150
 • Shkalla e dërgesës l/h max 500
 • Fuqia e absorbuar (W) 2300
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 15.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 28 x 28 h88

L26,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO

Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO

Bojra Tirana: Conquer Tough Cleaning me LAVOR CRUISER 150 PRO – E fuqishme, e qetë, profesionale

Bojra Tirana e çon pastrimin në një nivel tjetër me pompen me presion të lartë LAVOR CRUISER 150 PRO. Ky central i prodhimit italian kombinon fuqinë e pandërprerë të pastrimit, funksionimin e qetë, veçoritë profesionale dhe dizajnin intuitiv, duke e bërë atë të përsosur për të përballuar edhe detyrat më të vështira të pastrimit në sipërfaqe të mesme. Pavarësisht nëse jeni një profesionist me përvojë ose një pronar shtëpie i përkushtuar, CRUISER 150 PRO ofron pastrim të thellë me lehtësi dhe zhurmë minimale.

Fuqia e pakompromis, Performanca e qetë me pëshpëritje: Avantazhi i CRUISER 150 PRO

Përjetoni ndryshimin revolucionar me motorin e avancuar të induksionit të CRUISER 150 PRO. Ndryshe nga modelet tradicionale, ai funksionon dukshëm më i qetë, duke ju lejuar të pastroni rehat pa i shqetësuar fqinjët ose familjen tuaj. Por funksionimi i qetë nuk e komprometon fuqinë. Kjo makinë krenohet me një presion maksimal prej 150 bar dhe një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 500 litrash në orë, duke larguar pa mundim edhe papastërtitë më të forta.

Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO Mjeshtëri italiane, e ndërtuar për përdorim profesional: Investoni në cilësi

Përjetoni cilësinë superiore, sinonim i inxhinierisë italiane. CRUISER 150 PRO përmban materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë detyrave të shpeshta dhe të vështira të pastrimit. Tre pistonët e tij dhe koka e pompës prej alumini sigurojnë performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, ndërsa sistemi i ndalimit automatik shton një shtresë shtesë sigurie dhe komoditeti.

Karakteristikat profesionale, trajtimi i lehtë:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36059-00071)
 • Pastrim i thellë dhe i qetë me 150 bar dhe shpejtësi shpërndarjeje uji 500 l/h, i mundësuar nga një motor induksioni i heshtur
 • Aksesorë profesionistë duke përfshirë zorrën me presion të lartë, shtiza rotox dhe pastrues oborrish për detyra të ndryshme pastrimi
 • Hapësira e ruajtjes së aksesorëve dhe mbajtësja e kabllove mbajnë gjithçka të organizuar dhe të aksesueshme
 • Doreza e sipërme teleskopike dhe doreza dytësore për funksionim ergonomik dhe manovrim të rehatshëm
 • Mbështjellës i përshtatshëm i zorrës për ruajtje dhe përdorim të lehtë

Aksesorët e përfshirë:

 • Armë S’10Y me lidhje të shpejtë dhe M22
 • Tubi me presion të lartë 1/4 23MPA 8 metra mbështjellje e integruar e tubit R1 bashkim i shpejtë me armë
 • Lance rotox e pjerrët 440mm M22 D.0.97
 • Lance rotox e pjerrët 430mm M22 D.0.97
 • Pastrues i oborrit L28 D.1,2

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj i vetëm për pajisjet e pastrimit premium dhe profesional. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR CRUISER 150 PRO nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, funksionimin e qetë, performancën e fuqishme, veçoritë profesionale dhe dizajnin e përshtatshëm, është mjeti i përsosur për të transformuar çdo projekt pastrimi në një udhëtim të kënaqshëm dhe efikas drejt rezultateve të pastërta me gaz.

Mos prit më. Porositni LAVOR CRUISER 150 PRO sot dhe përjetoni ndryshimin e fuqisë profesionale të pastrimit dhe funksionimit të qetë!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Sold by Bojra Tirana
L850L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon poliuretani "sallam" MAPEFLEX PU50 SL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE E ZEZE MAT MASTER NITROFAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi Spachtel Elastich
Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO
Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart