Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI

L180

  • Sfungjer për aplikim dylli dhe luçidimi i lehtë për t’u përdorur.
  • I përsosur për sipërfaqe të llakuara, gome, plastike, vinili dhe lëkure.
  • Rekomandohet shumë për aplikimin e dyllit dhe luçiduesve me qëndrueshmëri të ndryshme.

L180

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI

SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI

  • Sfungjer për aplikim dylli dhe luçidimi i lehtë për t’u përdorur.
  • I përsosur për sipërfaqe të llakuara, gome, plastike, vinili dhe lëkure.
  • Rekomandohet shumë për aplikimin e dyllit dhe luçiduesve me qëndrueshmëri të ndryshme.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJATE PER FIKSIMIN E SFUNGJERIT TE LUCIDIMIT
PJATE PER FIKSIMIN E SFUNGJERIT TE LUCIDIMIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR GG
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR GG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aspirator 1300W me depozite 30 lt
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon ngjitës universal i montimit POLY MAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR LARJE FENERËSH ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon super i fortë GRIZZLY MONTAGE
SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI
SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart