Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SMALTO SUPER SYNTOL VITEX

Add your review

L800

SUPER SYNTOL

Bojë smalt me shkëlqim të lartë me qëndrueshmëri të lartë, ideale për automjete, makineri dhe sipërfaqe metalike. Ka fortësi të madhe, fuqi të fshehjes dhe mbajtje të shkëlqyeshme të shkëlqimit. Për shkak të formulës së tij të veçantë, ajo formon një përfundim të shkëlqyeshëm antikorozion për çdo sipërfaqe metalike. Hije e saj mbetet e pandryshuar, edhe nëse është e ekspozuar ndaj kushteve të pafavorshme të motit ose larë. Syntol ofron veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit, duke siguruar mbrojtje dhe dekorim.

L800

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SMALTO SUPER SYNTOL VITEX

SMALTO SUPER SYNTOL VITEX alkid me qëndrueshmëri të lartë, fuqi fshehëse dhe shkëlqim. E veçantë për lyerjen e automjeteve, makinerive dhe strukturave të tjera metalike.

Bojë smalt me shkëlqim të lartë me qëndrueshmëri të lartë, ideale për automjete, makineri dhe sipërfaqe metalike. Ka fortësi të madhe, fuqi të fshehjes dhe mbajtje të shkëlqyeshme të shkëlqimit. Për shkak të formulës së tij të veçantë, ajo formon një përfundim të shkëlqyeshëm antikorozion për çdo sipërfaqe metalike. Hije e saj mbetet e pandryshuar, edhe nëse është e ekspozuar ndaj kushteve të pafavorshme të motit ose larë. Syntol ofron veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit, duke siguruar mbrojtje dhe dekorim.

  • Qëndrueshmëri e lartë
  • Për veshjen e automjeteve, makinerive etj

NGJYRA
Në dispozicion në të bardhë, të zezë dhe shumë më shumë hije (referojuni kartonit të ngjyrave).

Specifikimet teknike

  • Koha e tharjes sipërfaqësore 2-3h
  • Përqindja e hollimit të tretësit 5%
  • Shpejtësia e përhapjes 14-16m2 / lt
  • Zbatimi me furcë
  • Zbatimi me rul
  • Zbatimi nga Spray gun

Udhëzimet

Përgatitja e sipërfaqes
Sipërfaqet duhet të pastrohen me Brush Solvent T 300, të jenë të lëmuara dhe të thata, pa pluhur, yndyrë ose ndryshk dhe lëmuar. Sipërfaqet metalike duhet të jenë të veshura me një abetare antikorozive (Primer Anti-Rust, Minio New Type ose Metal Primer). Sipërfaqet metalike me shkëlqim (alumini, çeliku i galvanizuar, etj.) Duhet së pari të lyhen me Primer për Sipërfaqe me shkëlqim ose Abetare për Larjen e sipërfaqeve.

APLIKACION

Llokoçis mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul ose furçë të holluar deri në 5% me Brush Solvent T 300 ose armë llak pa ajër të holluar deri në 5% me Spray Gun Solvent T 350. Mos aplikoni në temperatura nën 5oC, mbi 35oC dhe / ose lagështi relative mbi 80 %. Është e thatë në prekje pas 2-3 orësh dhe mund të ribotohet pas 20-24 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura). Lejoni të paktën 30 ditë para pastrimit dhe larjes së sipërfaqeve të pikturuara rishtas me Super Syntol. Pastroni rrotullat, furçat, njollat ​​e dyshemesë, etj. Me Brush Solvent T 300 dhe më pas me ujë me sapun ose detergjent. Përdorni Spray Gun Solvent T 350 për të pastruar armët me spërkatje.

 

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: SMALTO SUPER SYNTOL VITEX


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMALTO SUPER SYNTOL VITEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE VITEX CLASSIC

BOJË PLASTIKE VITEX CLASSIC

Sold by Vitex
L600L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE VITO ECO

BOJË PLASTIKE VITO ECO

Sold by Vitex
L500L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar druri për bojërat smalto VELATURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për mure i bardhë BLANCO ECO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë për makineri dhe automjete SYNTOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike elastomerike dhe izoluese ACRYLAN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart