Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SUPER NEOPAL

Add your review

L5,500

 • SUPER NEOPAL është një bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.
 • Opacitet i lartë
 • Shumë e qëndrueshme
 • Mbulimi i lartë
 • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
 • Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi
 • Paketimi: 750 ml, 3L, 10L
 • Koha e tharjes: 1 orë
 • Aplikimi: Rul, furca
 • Mbulimi: 12m² / lt

L5,500

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SUPER NEOPAL

SUPER NEOPAL

SUPER NEOPAL është një bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

Opacitet i lartë
Shumë e qëndrueshme
Mbulimi i lartë
Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë ose rul.

Përgatitja e sipërfaqes
Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi i tillë si pastrimi i thatë, përdorimi i një makinerie për të fërkuar ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të krijojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe rafshimin e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose ngjyra me cilësi të dobët: Aplikoni astarin Vivechrom NEOPAL PRIMER të holluar deri në 50% me ujë, vendosni dy shtresa SUPER NEOPAL. Për sipërfaqet pa probleme,

Opacitet i lartë
Shumë e qëndrueshme
Mbulimi i lartë
Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPER NEOPAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES GUAINA
HIDROIZOLUES GUAINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
GËRSHËRE LLAMARINE AKIFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT DAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ADDI S KNAUF
GRAFIATO ADDI S KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO AKRILIKE BK-Plast
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar para grafjato 25kg Grund Universal
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart