Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

AJËRNGROHËSE 2000 W

Add your review

L2,500

Perdorni Ajerngrohesen Emtop per elektronikë, riparimet e celularëve, heqjen e bojës ose pllakave të dyshemesë, lirimin e bulonave të ndryshkur, dhe ngrohje ose shkrirje të tjera.

Tensioni: 220V-240V 50/60Hz
Fuqia hyrëse: 2000W
Temperatura: 480 ° C/560 ° C
Rrjedha e ajrit: 300/500 L/min

L2,500

@ EMTOP ALBANIA
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJËRNGROHËSE 2000 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
HAPËSE KANALI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR NGJITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MORSETË BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR MINI ME BATERI
VIDIATOR MINI ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI
AJËRNGROHËSE 2000 W
AJËRNGROHËSE 2000 W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart