Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar akrilik 25kg – Acryl Beli

L6,400

Bazë strukturore akrile që ka për qëllim nivelimin, neutralizimin, fortësimin dhe mosdepërtimin nga uji të sipërfaqes para aplikimit të bojërave akrile për fasada dhe suvave dekorative. Rekomandohet që BK-Acryl bazës ti jepet një ton me nuancë të njëjtë me atë të shtresës përfundimtare.

L6,400

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar akrilik 25kg – Acryl Beli

Astar akrilik 25kg – Acryl Beli

PËRDORIMI

Bazë strukturore akrile që ka për qëllim nivelimin, neutralizimin, fortësimin dhe mosdepërtimin nga uji të sipërfaqes para aplikimit të bojërave akrile për fasada dhe suvave dekorative. Rekomandohet që BK-Acryl bazës ti jepet një ton me nuancë të njëjtë me atë të shtresës përfundimtare.

PËGATITJA DHE VENDOSJA

Sipërfaqja në të cilën vendoset BK-Acryl duhet të jetë e fortë, e pastër, e thatë dhe pa mbetje vaji. BK-Acryl baza para përdorimit të përzihet dhe hollohet me 15-20 % ujë (3,75-5 l ujë për një paketim prej 25kg) . Baza kështu e holluar të vendoset mbi mur me rrul me fije të gjata ose furçë, në një shtresë. Koha e nevojshme e tharjes para vendosjes së shtresës përfundimtare është 12 orë. Për udhëzime më të detajuara shikoni fletën teknike të produktit.

TEMPERATURA E PËRDORIMIT

Nga +5°C deri +30°C. Të mos punohet direkt në diell, shi dhe erë të fortë.

SHPENZIMI

Rreth 0,2-0,25 kg/m², në varësi të thithshmërisë dhe ashpërsisë së sipërfaqes.

KOHËZGJATJA DHE RUAJTJA

18 muaj në paketimin origjinal. Të ruhet në temperaturën nga +5°C deri +25°C, e mbrojtur nga drita e diellit dhe ngrirja.

PAKETIMIN

8 kg, 25 kg.

 

Njihuni me produktet tona GB Thermo Color

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar akrilik 25kg – Acryl Beli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON LLAMARINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polisterol Bekatherm Gold
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA & UPA GIPSI AKIFIX
VIDA & UPA GIPSI AKIFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRITARE KONTROLLI KNAUF
DRITARE KONTROLLI KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË
PLLAKË GIPSI E BARDHË
- 20%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOELASTIC A+B

IZOELASTIC A+B ( HIDROIZOLUES )

Sold by Materiale Ndertimi Donald
Çmimi origjinal qe: L7,500.Çmimi i tanishëm është: L5,990.
Astar akrilik 25kg – Acryl Beli
Astar akrilik 25kg – Acryl Beli
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart