Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë Betoni Beton Farbe

Add your review

L90

• Me baze solventi
• Ngjitje e forte
• Depertim i thelle ne siperfaqe
• Rezistence te larte mekanike
• Mbulueshmeri perfekte

L90

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë Betoni Beton Farbe

Bojë akrilike me tharje të shpejtë për lyerjen siperfaqeve prej betoni, me cilësi të larte

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
• Me baze solventi
• Ngjitje e forte
• Depertim i thelle ne siperfaqe
• Rezistence te larte mekanike
• Mbulueshmeri perfekte

 

Rekomandime për përdorim

Beton Farbe eshte nje boje me baze solventi per lyerjen e siperfaqeve poroze si betoni, asfalti guret poroze e cila karakterizohet nga nje ngjitje shume forte. Ka rezistence te mire ndaj kushteve atmosferike dhe ferkimit, tharje te shpejte dhe fortesi. Ka veti shume te mira depertuese mbi te gjitha llojet e siperfaqeve qe aplikohet dhe eshte  e lehte ne perdorim. Fale rezistences se larte mekanike formon nje shtrese shume te mire mbrojtese mbi siperfaqen qe aplikohet. Karakterizohet nga rezistence e larte ndaj zvredhjes, humbjes se nuances ose shpkeputjes nga siperfaqja.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë Betoni Beton Farbe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Bojaku KERAPOXY CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll me dy komponentë KERALASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE VERDHE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE VERDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR LARJE FENERËSH ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak për mikrocimento me strukturë nanomolekulare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për grafiato NOVADUR W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart