Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË CIMENTATO VITEX

Add your review

L2,800

CEMENT PAINT

Bojë akrilike me cilësi premium për përdorim të jashtëm. Për shkak të formulës së tij të veçantë, është i përshtatshëm për aplikim në beton dhe sipërfaqe alkaline të muraturës. Ai siguron fuqi të madhe fshehjeje, shpejtësi të lartë përhapjeje dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme për larjen dhe motin atmosferik.

• Bojë betoni
• Zbatim i drejtpërdrejtë në sipërfaqet e muraturave prej betoni dhe alkaline
• Shkalla e lartë e përhapjes

L2,800

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË CIMENTATO VITEX

BOJË CIMENTATO VITEX Bojë akrilike me bazë uji me cilësi të lartë, e formuluar posaçërisht për aplikim të drejtpërdrejtë në beton, suva, tulla dhe sipërfaqe të tjera murature alkaline. Ai siguron fuqi të madhe fshehjeje, shkallë të lartë të përhapjes dhe rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes dhe kushteve të pafavorshme të motit. Në dispozicion në katër hije.

Përshkrim

Bojë akrilike me cilësi premium për përdorim të jashtëm. Për shkak të formulës së tij të veçantë, është i përshtatshëm për aplikim në beton dhe sipërfaqe alkaline të muraturës. Ai siguron fuqi të madhe fshehjeje, shpejtësi të lartë përhapjeje dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme për larjen dhe motin atmosferik.

• Bojë betoni
• Zbatim i drejtpërdrejtë në sipërfaqet e muraturave prej betoni dhe alkaline
• Shkalla e lartë e përhapjes

NGJYRA
Në dispozicion në të bardhë dhe 4 hije të gatshme (shih kartën përkatëse të ngjyrave).

Specifikimet teknike

 • Koha e tharjes sipërfaqësore 30-60min
 • Përqindja e hollimit të ujit 0-10%
 • Shpejtësia e përhapjes 12-15m2 / lt
 • Aplikohet me furcë
 • Aplikohet me rul
 • Aplikohet me pistolet spray

Udhëzimet

Përgatitja e sipërfaqes

 • Sipërfaqet duhet të jenë të lëmuara, të pastra dhe të thata, pa yndyrë, pluhur, bojë të lirë ose flakëruese.
 • Për të mbushur ndonjë çarje apo vrimë përdorni Akrilik Stuko.
 • Sipërfaqet e mbuluara më parë me bojra uji ose shpërndarës (larë gëlqere ose tavan i bardhë) duhet të plotësohen me Acrylan Unco Eco, Durovit ose Vitosin.
 • Sipërfaqet e reja të bëra me suva, beton, çimento, pllaka gipsi, etj duhet së pari të përgatiten me Acrylan Unco Eco ose Durovit.

APLIKACION

 • Llokoçis mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul, furçë ose armë llak pa ajër të holluar deri në 10% me ujë. Mos e aplikoni në temperaturë nën 5 ° C, mbi 35 ° C dhe / ose lagështirë relative mbi 70%. Shmangni aplikimin kur shiu ose acari pritet në 48 orët e ardhshme.
 • Është e thatë pas 30-60 minutash dhe mund të ribotohet pas 3-4 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura).
 • Lejoni të paktën 3 javë para pastrimit dhe larjes së sipërfaqeve të pikturuara rishtas me Beton Paint. Lani butësisht me ujë duke përdorur një sfungjer të butë. Në rast të njollave të këqija, përdorni një detergjent të butë pa ngjyrë ose ujë me sapun.
 • Mjetet duhet të pastrohen menjëherë pas përdorimit me ujë dhe nëse është e nevojshme me ujë me sapun ose një detergjent.

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË CIMENTATO VITEX

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË CIMENTATO VITEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje metali me shkëlqim VEROLAC

Boje metali me shkëlqim VEROLAC

Sold by Vitex
L800L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë metalike me efekt çekiç MARTELITE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë nano-akrilike ultra ACRYLAN MAX

Bojë nano-akrilike ultra ACRYLAN MAX

Sold by Vitex
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR -100% AKRILIK VITEX

ASTAR -100% AKRILIK VITEX

Sold by Vitex
L500L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë druri me bazë uji AQUAVIT

Bojë druri me bazë uji AQUAVIT

Sold by Vitex
L1,100L3,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues tarrace VITO ROOF

Hidroizolues tarrace VITO ROOF

Sold by Vitex
L1,900L5,600
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart