Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE

Add your review

FLOORCOAT PAINT

Bojë me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor, per vijëzime në fusha sportive të brendshme dhe të jashtme.
KARAKTERISTIKAT
Bojë per ambiente të brendshme dhe të jashtme me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor dhe fillerash me granulometri të seleksionuar.
Për shkak të formulacionit të produktit FLOORCOAT FINAL ka mbulueshmëri shumë të mirë dhe jetëgjatësi. Produkti ka rezistencë te lartë
ndaj kushteve të ndryshme të motit dhe ndaj abrazionit. Produkti ka veti shumë të mira ngjitëse si në sipërfaqë të reja ashtu edhe në ato të paralyera.

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE FLOORCOAT PAINT
Bojë me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor, per vijëzime në fusha sportive të brendshme dhe të jashtme.
KARAKTERISTIKAT
Bojë per ambiente të brendshme dhe të jashtme me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor dhe fillerash me granulometri të seleksionuar. Për shkak të formulacionit të produktit FLOORCOAT FINAL ka mbulueshmëri shumë të mirë dhe jetëgjatësi. Produkti ka rezistencë te lartë ndaj kushteve të ndryshme të motit dhe ndaj abrazionit. Produkti ka veti shumë të mira ngjitëse si në sipërfaqë të reja ashtu edhe në ato të paralyera.

FUSHAT E PËRDORIMIT

FLOORCOAT PAINT përdoret për vijëzime të fushave sportive si për shembull, fusha tenisi, fusha basketbolli, fusha handbolli, fusha volejbolli, pistën e tartarit në fusha futbolli, etj.

MËNYRA E PËRDORIMIT

  1. Përgatitja e sipërfaqes
    FLOORCOAT PAINT aplikohet mbi sipërfaqen e tharë paraprakisht të FLOORCOAT FINAL, shtresës primare për të bërë vijëzimet e fushës.
  2. Përgatitja e produktit
    FLOORCOAT PAINT mund të hollohet me 10% – 15% ujë dhe përzihet me anën e një mikseri të përshtatshëm për homogjenizim. Me pas bëhet aplikimi i produktit duke përdorur një furçë, rrul ose me spërkatje. Aplikimi i produktit bëhet me dy shtresa dhe shtresa e dytë aplikohet 12 – 24 orë mbas aplikimit te shtresës se parë.

PAKETIMI
Ne kova 5 Kg dhe 10 Kg
KONSUMI
Sipërfaqe e lëmuar: 250 – 300 gr/m2 / shtresë
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
Ruhet në një ambalazh të mbyllur mirë në mjedise të thata dhe me hije e me lagështi të ulët, të paktën për 24 muaj nga data e prodhimit.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KËNDORE POL-START LOS 83
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KËNDORE POL-START PVC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI EPOKSID

LLAK GURI EPOKSID

Sold by DAST
L6,080
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR BLLOQET DAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS ME BAZË GIPSI ELEKTRIKER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PARKETE

NGJITËS PËR PARKETE

Sold by DAST
L9,900
BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE
BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart