Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

CANTË VEGLASH 16″

Add your review

L4,500

CANTË VEGLASH 16″

 • Kornizë e ngurtë për hapje dhe qasje të lehtë
 • Bazë plastike e përforcuar për qëndrueshmëri
 • Ndarje speciale e xhepave të brendshëm dhe të jashtëm, qasje e lehtë në ndarjen e veglave
 • Përfshihet rripi i rregullueshëm i shpatullave
 • Paketimi: qese poli me letër
SKU: 80103 Tags: ,

L4,500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

CANTË VEGLASH 16″

CANTË VEGLASH 16″

 • Kornizë e ngurtë për hapje dhe qasje të lehtë
 • Bazë plastike e përforcuar për qëndrueshmëri
 • Ndarje speciale e xhepave të brendshëm dhe të jashtëm, qasje e lehtë në ndarjen e veglave
 • Përfshihet rripi i rregullueshëm i shpatullave
 • Paketimi: qese poli me letër

NR. Madhësia sa. / KARTONI
80103 16 ″ 6

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “CANTË VEGLASH 16″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME 3-PINCA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE ME BATERI LI-ION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET CELËSASH FISO STEL 12-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME DOREZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
komplet-me-punto-metali-25-cope
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYRËSE GJETHESH 400W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart