Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DILUENT NITRO 525

Add your review

L550

DILUENTE NITRO 525

Nitro 525 Thinner është një lëng i pastër pa ngjyrë dhe një erë karakteristike.
Kryesisht është formuluar me një përzierje të ketoneve, estereve, alkooleve, glikoleve, aromatikëve dhe klorinateve.
Përmbajtja aromatike është më pak se 45% nga vëllimi.

SKU: 3852918500 Tags: ,

L550

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525 Anti-mjegull nitro hollues ideal për hollimin e produkteve të gamës.

PËRSHKRIM

Nitro 525 Thinner është një lëng i pastër pa ngjyrë dhe një erë karakteristike.
Kryesisht është formuluar me një përzierje të ketoneve, estereve, alkooleve, glikoleve, aromatikëve dhe klorinateve.
Përmbajtja aromatike është më pak se 45% nga vëllimi.

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: DILUENT NITRO 525


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DILUENT NITRO 525”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE ORCHIDEA

BOJË PLASTIKE ORCHIDEA

Sold by -
L1,500L6,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Sold by -
L1,700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart