Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE CASAVIVA

Add your review

L1,600L8,200

CASAVIVA IDROPITTURA

Bojë që mund të lahet me bazë uji për ambiente të brendshme me mbulim të mirë dhe errësirë ​​me efekt të shkëlqyeshëm dekorative përfundimtare. Është ideale për suva civile, pllaka gipsi, mure llaçi të lëmuar dhe nënshtresat minerale në përgjithësi. Kjo lejon një rikuperim të shkëlqyeshëm në duart e ndërmjetme
pasi maskon në mënyrë të përsosur papërsosmëritë e suvasë duke shmangur fenomenet e këputje; ideal si një bojë që mund të lahet për ambientet e brendshme sepse është i neveritshëm nga uji dhe thithës dobët.

SKU: 3852101330 Tags: ,

L1,600L8,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE CASAVIVA

BOJË PLASTIKE CASAVIVA është një bojë që mund të lahet me bazë uji për ambiente të brendshme të bazuara në rrëshirë akrilike me një mbulim të mirë. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes së bazave Evolution 6.

PËRSHKRIM

Bojë që mund të lahet me bazë uji për ambiente të brendshme me mbulim të mirë dhe errësirë ​​me efekt të shkëlqyeshëm dekorative përfundimtare. Është ideale për suva civile, pllaka gipsi, mure llaçi të lëmuar dhe nënshtresat minerale në përgjithësi. Kjo lejon një rikuperim të shkëlqyeshëm në duart e ndërmjetme
pasi maskon në mënyrë të përsosur papërsosmëritë e suvasë duke shmangur fenomenet e këputje; ideal si një bojë që mund të lahet për ambientet e brendshme sepse është i neveritshëm nga uji dhe thithës dobët.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 10/12 m2/litri
Koha e tharjes 5/6 ore
Hollimi 30-40% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE CASAVIVA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE CASAVIVA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart