Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR ME BAZË TRETËSI

Add your review

L5,700

ISOGEL IMPREGNANTE

Agjent impregnues dhe izolues i bazuar në tretës për çdo lloj suva minerale bazuar në rrëshira akrilike. Përdoret si bazë izoluese për Tecnopaint, Plastikë, Graffiati dhe ngjyra të tjera. Përdoret, në mënyrë specifike, kur poroziteti i tepërt i substratit ose ekzistenca paraprake e bojës së vjetër mund të ndikojë në mbajtjen e veshjeve përfundimtare.

SKU: 409001 Tags: ,

L5,700

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR ME BAZË TRETËSI

ASTAR ME BAZË TRETËSI zolator fiksues me bazë tretës bazuar në rrëshirat Pliolite.

PËRSHKRIM

Agjent impregnues dhe izolues i bazuar në tretës për çdo lloj suva minerale bazuar në rrëshira akrilike. Përdoret si bazë izoluese për Tecnopaint, Plastikë, Graffiati dhe ngjyra të tjera. Përdoret, në mënyrë specifike, kur poroziteti i tepërt i substratit ose ekzistenca paraprake e bojës së vjetër mund të ndikojë në mbajtjen e veshjeve përfundimtare.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 8/10 m2/litri
Koha e tharjes 18/24 ore
Hollimi 1:1 me acquaragia, diluente 910

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: ASTAR ME BAZË TRETËSI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR ME BAZË TRETËSI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

Sold by -
L4,800L12,270
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart