Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

Add your review

L2,200L11,900

ISOCEM ISOLANTE

Izolim i fortë i depërtimit për beton, i cili e bën substratin i papërshkueshëm nga uji duke ruajtur frymëmarrjen e tij.
Isocem formon një pengesë të padukshme kundër infiltrimit të ujit në ballkone, tarraca, kuzhina, banjo me pllaka, ….
Uji filtron nëpër dyshemetë e tarracave dhe ballkoneve, duke dëmtuar strukturat e tyre: ISOCEM depërton në substrate dhe krijon një shtresë të vazhdueshme të papërshkueshme nga uji, duke i mbajtur ato të reja me kalimin e kohës. E njëjta gjë natyrshëm vlen edhe për banjat dhe muret me pllaka në përgjithësi. Duhet të zbatohet direkt në sipërfaqe që të mbrohet; është shumë i lëngshëm, kështu që depërton lehtësisht në hidroizolimin e poreve dhe çarjeve të vogla që krijohen në tarraca, ballkone,.

SKU: 3852911200 Tags: , ,

L2,200L11,900

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE është një produkt izolues Casati për beton, transparent në fazën e tretësit me depërtim të fortë, i projektuar për t’i bërë sipërfaqet minerale të papërshkueshme nga uji.

PËRSHKRIM

Izolim i fortë i depërtimit për beton, i cili e bën substratin i papërshkueshëm nga uji duke ruajtur frymëmarrjen e tij.
Isocem formon një pengesë të padukshme kundër infiltrimit të ujit në ballkone, tarraca, kuzhina, banjo me pllaka, ….
Uji filtron nëpër dyshemetë e tarracave dhe ballkoneve, duke dëmtuar strukturat e tyre: ISOCEM depërton në substrate dhe krijon një shtresë të vazhdueshme të papërshkueshme nga uji, duke i mbajtur ato të reja me kalimin e kohës. E njëjta gjë natyrshëm vlen edhe për banjat dhe muret me pllaka në përgjithësi. Duhet të zbatohet direkt në sipërfaqe që të mbrohet; është shumë i lëngshëm, kështu që depërton lehtësisht në hidroizolimin e poreve dhe çarjeve të vogla që krijohen në tarraca, ballkone,.

Informacion shtesë

 

Aplikimi Furçë, rul
Koha e tharjes 2/3 ore
Hollimi gati per perdorim

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE
IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

L2,200L11,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart