Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Add your review

L750

METAL PROT RAPIDA ESSICCAZIONE

Tharje e shpejtë astar gri ose e kuqe, thelbësore për pjesët metalike.
Lehtë për tu aplikuar, thahet shpejt, është elastik, gjysëm shkëlqim dhe ngjitet shumë mirë në substrat.
Përdoret si abetare për smaltat e tipit Gull dhe për çdo abetare me ngjyra që dëshironi të mbroni nga ndryshku dhe në veçanti për zdrukthtarinë prej metali.

L750

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR METAL PROT RAPIDA ESSICCAZIONE

Frenues i ndryshkut të tharjes së shpejtë me fuqi të fortë ankorimi në substrat dhe i lehtë për t’u aplikuar.

PËRSHKRIM

Tharje e shpejtë abetare gri ose e kuqe, thelbësore për pjesët metalike.
Lehtë për tu aplikuar, thahet shpejt, është elastik, gjysëm shkëlqim dhe ngjitet shumë mirë në substrat.
Përdoret si abetare për smaltat e tipit Gull dhe për çdo abetare me ngjyra që dëshironi të mbroni nga ndryshku dhe në veçanti për zdrukthtarinë prej metali.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 8/10 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi diluente 910

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: ANTIRUXHO PËR HEKUR

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTIRUXHO PËR HEKUR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES-PËR-BETON-ISOCEM-ISOLANTE

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

Sold by -
L2,200L11,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRETËS BOJE ACQUARAGIA

TRETËS BOJE ACQUARAGIA

Sold by -
L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart