Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PËR PISHINA CASATI

Add your review

L26,600

VERNICE AL CLOROCAUCCIÙ

Kjo bojë, e krijuar për të lyer pishinat dhe fushat e tenisit, ka një rezistencë të fortë ndaj konsumit dhe agjentëve atmosferikë, fuqi të madhe ngjitëse në nënshtresë, mbulim të shkëlqyeshëm dhe e mban shkëlqimin e saj të pandryshuar për një kohë të gjatë.
Thahet shpejt. Për shkak të karakteristikave të tij kimiko-fizike, produkti është gjithashtu i përshtatshëm për substrate çimentoje dhe çimentoje me fibra pasi lidh grimcat e pakonsoliduara të substratit mineral në sipërfaqe, duke parandaluar pluhurimin.

SKU: 3852653310 Tags: , ,

L26,600

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI Bojë Chlorocaucciù është një produkt specifik për pishinat – fusha tenisi dhe dysheme – formula e saj e krijuar për t’i rezistuar gërvishtjeve shumë të forta dhe agjentëve atmosferikë.

PËRSHKRIM

Kjo bojë, e krijuar për të lyer pishinat dhe fushat e tenisit, ka një rezistencë të fortë ndaj konsumit dhe agjentëve atmosferikë, fuqi të madhe ngjitëse në nënshtresë, mbulim të shkëlqyeshëm dhe e mban shkëlqimin e saj të pandryshuar për një kohë të gjatë.
Thahet shpejt. Për shkak të karakteristikave të tij kimiko-fizike, produkti është gjithashtu i përshtatshëm për substrate çimentoje dhe çimentoje me fibra pasi lidh grimcat e pakonsoliduara të substratit mineral në sipërfaqe, duke parandaluar pluhurimin.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 6/7 m2/litri
Koha e tharjes 2/3 ore
Hollimi diluente 910

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË PËR PISHINA CASATI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PËR PISHINA CASATI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

Sold by -
L4,800L12,270
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES-PËR-BETON-ISOCEM-ISOLANTE

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

Sold by -
L2,200L11,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE OVER LINE

BOJË AKRILIKE OVER LINE

Sold by -
L5,700L13,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU SPRAJT

PASTRUES MYKU SPRAJT

Sold by -
L1,100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart