Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

L5,800L14,700

TIFFANY IDROPITTURA

Bojë me bazë uji me bazë vinil-siloksani për ambiente të jashtme me mbulim të lartë dhe pamje krejtësisht të errët. Bazat e verdha, të kuqe dhe portokalli përdoren kryesisht për ambiente të brendshme. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes së bazave Evolution 6.

SKU: 3852101770 Tags: ,

L5,800L14,700

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY Bojë me bazë vinil-siloksani me mat të lahet me ujë, mbulim i lartë dhe zgjerim i shkëlqyeshëm për ambientet e brendshme dhe të jashtme.

PËRSHKRIM

Bojë me bazë uji me bazë vinil-siloksani për ambiente të jashtme me mbulim të lartë dhe pamje krejtësisht të errët. Bazat e verdha, të kuqe dhe portokalli përdoren kryesisht për ambiente të brendshme. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes së bazave Evolution 6.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 14/17 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi  50% max

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE CASAVIVA

BOJË PLASTIKE CASAVIVA

Sold by -
L1,600L8,200
BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

L5,800L14,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart