Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Add your review

L1,500L3,300

MATT PAINT PLUS IDROPITTURA

Bojë me vinil mat me ujë për frymëmarrje për ambiente të brendshme, me lehtësi të shkëlqyeshme e distension, mbulim të mirë dhe pamje të mirë estetike. Ideale për suva civile të llaç i imët ose i trashë, pllaka gipsi dhe nënshtresa minerale në përgjithësi. Lejon shkëlqyeshëm rikuperimi në duar të ndërmjetme, duke maskuar në mënyrë të përsosur papërsosmëritë suva dhe shmang fenomenet e këputjes. Me karakteristikat e tij të frymëmarrja dhe mbulimi, aplikimi i dy veshjeve është i mjaftueshëm, në shumicën e tyre të rasteve, për të marrë një rezultat përfundimtar të shkëlqyeshëm.

L1,500L3,300

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT Bojë me bazë vinili me ujë mat tempera për ambiente të brendshme.

PËRSHKRIM

Bojë me vinil mat me ujë për frymëmarrje për ambiente të brendshme, me lehtësi të shkëlqyeshme e distension, mbulim të mirë dhe pamje të mirë estetike. Ideale për suva civile të llaç i imët ose i trashë, pllaka gipsi dhe nënshtresa minerale në përgjithësi. Lejon shkëlqyeshëm rikuperimi në duar të ndërmjetme, duke maskuar në mënyrë të përsosur papërsosmëritë suva dhe shmang fenomenet e këputjes. Me karakteristikat e tij të frymëmarrja dhe mbulimi, aplikimi i dy veshjeve është i mjaftueshëm, në shumicën e tyre të rasteve, për të marrë një rezultat përfundimtar të shkëlqyeshëm.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 7/8 m2/litri
Koha e tharjes 4/6 ore
Hollimi 30-40% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË HIDROMAT MATT PAINT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

Sold by -
L5,800L14,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart