Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SMALTO EURO CASATI

Add your review

L860L19,800

EURO SMALTO

Është një smalt tradicional sintetik për tharjen e ajrit, i bazuar në rrëshira të vlefshme alkidike, pigmente shumë të zgjedhura dhe tretës të de-aromatizuar. Ka mbulim të mirë, zgjerim, rezistencë ndaj jashtme, qëndrueshmëri dhe veti të mira antikorozive kur aplikohet në abetaret e përshkruara më poshtë.
është i përshtatshëm për mbështetës në hekur, dru, plastikë dhe suva pas përgatitjes së përshtatshme të substratit. Mban shkëlqimin mirë edhe në kushtet më të këqija të motit.

SKU: N/A Tags: ,

L860L19,800

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI sintetik për ambientet e jashtme të bazuara në rrëshira alkidike dhe pigmente të zgjedhura me mbulim dhe zgjerim të shkëlqyeshëm.

Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Evolucionit 3.

PËRSHKRIM

Është një smalt tradicional sintetik për tharjen e ajrit, i bazuar në rrëshira të vlefshme alkidike, pigmente shumë të zgjedhura dhe tretës të de-aromatizuar. Ka mbulim të mirë, zgjerim, rezistencë ndaj jashtme, qëndrueshmëri dhe veti të mira antikorozive kur aplikohet në abetaret e përshkruara më poshtë.
është i përshtatshëm për mbështetës në hekur, dru, plastikë dhe suva pas përgatitjes së përshtatshme të substratit. Mban shkëlqimin mirë edhe në kushtet më të këqija të motit.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 12/14 m2/litri
Koha e tharjes 24 ore
Hollimi Acquaragia o diluente inodoro

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË SMALTO EURO CASATI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SMALTO EURO CASATI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

Sold by -
L5,800L14,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU PËR MURE

PASTRUES MYKU PËR MURE

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Sold by -
L2,480L14,200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart