Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

Add your review

L4,800L12,270

PAINTEX QUARZ IDROPITTURA

Bojë me bazë uji që mund të lahet me stiren-akrilik me karakteristika të shkëlqyera; i përbërë nga kuarcite të rafinuar që i japin filmit një koeficient të lartë të elasticitetit, errësirë ​​superiore dhe fortësinë e sipërfaqes. Paintex Quarz është i ashpër dhe uniform në prekje; ka cilësi të mëdha të papërshkueshmërisë nga uji, qëndrueshmëri dhe një frymëmarrje të mirë.

L4,800L12,270

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI Paintex Quarz është një bojë me bazë uji e përbërë nga kuarci i zgjedhur dhe i rafinuar, shumë i errët dhe me fortësi të shkëlqyeshme të sipërfaqes. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 3.

PËRSHKRIM

Bojë me bazë uji që mund të lahet me stiren-akrilik me karakteristika të shkëlqyera; i përbërë nga kuarcite të rafinuar që i japin filmit një koeficient të lartë të elasticitetit, errësirë ​​superiore dhe fortësinë e sipërfaqes. Paintex Quarz është i ashpër dhe uniform në prekje; ka cilësi të mëdha të papërshkueshmërisë nga uji, qëndrueshmëri dhe një frymëmarrje të mirë.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 8/10 mq/litro
Koha e tharjes
6/12 ore

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU SPRAJT

PASTRUES MYKU SPRAJT

Sold by -
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L860L2,850
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

L4,800L12,270

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart