Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Add your review

L1,700L3,200

KELFOS ANTIRUGGINE

Konvertues i ndryshkut i bazuar në polimer chelating i projektuar posaçërisht për neutralizimin e ndryshkut në sipërfaqet e hekurit dhe metaleve me ngjyra.

Produkti reagon shpejt me ndryshk dhe transformon oksidin e hekurit në një kripë komplekse metalo-organike me ngjyrë blu-të zezë, të qëndrueshme dhe të patretshme.

SKU: 385891D950 Tags: ,

L1,700L3,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS është një shndërrues i ndryshkut i bazuar në polimer chelating i krijuar posaçërisht për neutralizimin e ndryshkut në sipërfaqet e hekurit dhe metalit hekuri.

PËRSHKRIM

Konvertues i ndryshkut i bazuar në polimer chelating i projektuar posaçërisht për neutralizimin e ndryshkut në sipërfaqet e hekurit dhe metaleve me ngjyra.

Produkti reagon shpejt me ndryshk dhe transformon oksidin e hekurit në një kripë komplekse metalo-organike me ngjyrë blu-të zezë, të qëndrueshme dhe të patretshme.

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart