Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Add your review

L1,480

ARREDO SMALTO

Arredo është një smalt sintetik me cilësi të lartë, me një pamje saten dhe kadife, veçanërisht i përshtatshëm për lyerjen e brendshme sidomos të mbështetësve prej druri dhe hekuri.
Idealshtë ideale për dritare, dyer, mobilje të llakuara, radiatorë, etj. Brushshtë e lehtë për të pastruar, tharje të shpejtë, nuk pikon. Practshtë praktikisht i pandjeshëm ndaj gjurmëve të gishtërinjve dhe papastërtive; mund të pastrohet lehtë dhe të lahet me ujë dhe detergjentë neutralë.

SKU: 373 Tags: ,

L1,480

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM Smalt saten sintetik me efekt kadife. Ideale për të dhënë një pamje elegante dhe një përfundim të hollë të sipërfaqeve të tilla si dyert, dritaret, etj …

Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Evolucionit 3.

PËRSHKRIM

Arredo është një smalt sintetik me cilësi të lartë, me një pamje saten dhe kadife, veçanërisht i përshtatshëm për lyerjen e brendshme sidomos të mbështetësve prej druri dhe hekuri.
Idealshtë ideale për dritare, dyer, mobilje të llakuara, radiatorë, etj. Brushshtë e lehtë për të pastruar, tharje të shpejtë, nuk pikon. Practshtë praktikisht i pandjeshëm ndaj gjurmëve të gishtërinjve dhe papastërtive; mund të pastrohet lehtë dhe të lahet me ujë dhe detergjentë neutralë.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 12/14 m2/litri
Koha e tharjes 24 ore
Hollimi Acquaragia o diluente inodoro

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: BOJË SMALTO PA SHKËLQIM


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SMALTO PA SHKËLQIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

Sold by -
L4,800L12,270
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart