Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Add your review

L3,200

METAL GRAF SMALTO

Smalt i bazuar në oksid hekuri me kokrriza të imta me efekt të lartë dekorativ. Mund të përdoret njëkohësisht si një shtresë bazë anti-ndryshk dhe si një fund dekorativ ose në kombinim me një anti-ndryshk të mirë.
Boja është veshja ideale për portat, kangjellat dhe kangjellat. Antikoroziv.

SKU: 556 Tags: ,

L3,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO Metal Graf Casati është një smalt hekuri-miks i bazuar në oksid hekuri mikroval me një madhësi të imët të kokrrës. Ideale për pikturimin e portave dhe hekurave të vjetra.

Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 2.

PËRSHKRIM

Smalt i bazuar në oksid hekuri me kokrriza të imta me efekt të lartë dekorativ. Mund të përdoret njëkohësisht si një shtresë bazë anti-ndryshk dhe si një fund dekorativ ose në kombinim me një anti-ndryshk të mirë.
Boja është veshja ideale për portat, kangjellat dhe kangjellat. Antikoroziv.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 8/9 m2/litri
Koha e tharjes 24 ore
Hollimi Acquaragia o diluente inodoro

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SMALTO ANTIRUXHO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU PËR MURE

PASTRUES MYKU PËR MURE

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRETËS BOJE ACQUARAGIA

TRETËS BOJE ACQUARAGIA

Sold by -
L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L860L2,850
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ME BAZË TRETËSI

ASTAR ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L5,700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart