Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME

Add your review

L6,200

HYDROVER

Hydrover është i përshtatshëm për çdo fond mineral; është ideal për dysheme betoni në garazhe, kuti, sallë ekspozite, palestra, depo, punishte, bodrume, etj. Hydrover ka një pamje saten dhe prodhohet në 5 ngjyra plus “transparencën”. Ka frikë nga rrotat plastike ose hekuri të pirunëve dhe ngritësit e motoçikletave.

SKU: 3852915580 Tags: ,

L6,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME

BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME Hydrover Casati është një produkt ideal për lyerjen e dyshemeve të betonit. I disponueshëm në 5 ngjyra dosjeje, plus 001 transparent i cili mund të përdoret gjithashtu si një anti-pluhur.

PËRSHKRIM

Hydrover është i përshtatshëm për çdo fond mineral; është ideal për dysheme betoni në garazhe, kuti, sallë ekspozite, palestra, depo, punishte, bodrume, etj. Hydrover ka një pamje saten dhe prodhohet në 5 ngjyra plus “transparencën”. Ka frikë nga rrotat plastike ose hekuri të pirunëve dhe ngritësit e motoçikletave.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, spray
Mbulimi 12 m2/litri
Koha e tharjes 1/2 ore
Hollimi 5/15% me ujë

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ME BAZË TRETËSI

ASTAR ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L5,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart