Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE OVER LINE

Add your review

L5,700L13,900

OVER LINE TOP IDROPITTURA

Bojë me bazë uji bazuar në rrëshira akril-siloksane, plotësisht eko-kompatibile, specifike për ambientet e jashtme, me mbulim të lartë dhe rezistencë të jashtëzakonshme ndaj agjentëve atmosferikë. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 3.

SKU: N/A Tags: ,

L5,700L13,900

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE OVER LINE

BOJË AKRILIKE OVER LINE Bojë me bazë uji bazuar në rrëshira akril-siloksane, plotësisht eko-kompatibile, specifike për ambientet e jashtme, me mbulim të lartë dhe rezistencë të jashtëzakonshme ndaj agjentëve atmosferikë. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 3.

PËRSHKRIM

Bojë akrilik-siloksane me ujë të larë super për reklama të brendshme dhe të jashtme mbulim i lartë, rendiment dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë, shkëlqim i shkëlqyeshëm, distension dhe efekt i shkëlqyeshëm dekorativ përfundimtar. Ideale për suva civile, pllaka gipsi, mure llaçi të lëmuar dhe substrate minerale në përgjithësi. Lejon shkëlqyeshëm rikuperimi në duar të ndërmjetme, duke maskuar në mënyrë të përsosur papërsosmëritë suva dhe shmang fenomenet e këputjes. Me karakteristikat e tij të lahet dhe mbulimi, aplikimi i dy shtresave është i mjaftueshëm, në shumicën e rasteve, për merrni një efekt dekorativ të shkëlqyeshëm përfundimtar.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 12/14 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi 40 ± 10% sipas kërkesave me ujin në rrjet

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË AKRILIKE OVER LINE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE OVER LINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES-PËR-BETON-ISOCEM-ISOLANTE

IZOLUES PËR BETON ISOCEM ISOLANTE

Sold by -
L2,200L11,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU SPRAJT

PASTRUES MYKU SPRAJT

Sold by -
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart