Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRETËS BOJE ACQUARAGIA

Add your review

L5,500

ACQUARAGIA DILUENTE

Duket si një lëng i pastër pa ngjyrë dhe një erë karakteristike.
Kryesisht është formuluar me hidrokarbure alifatike të distiluar nga nafta dhe të denatyruara. Përmbajtja aromatike është më pak se 17% nga vëllimi.
Më i hollë “White spirit” përmirëson karakteristikat e aftësisë së pastrimit, shtrirjes, shkëlqimit të filmit dhe rendimentit të produktit në fjalë.

SKU: 3852913200 Tags: ,

L5,500

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRETËS BOJE ACQUARAGIA

TRETËS BOJE ACQUARAGIA Produkt i fazës së tretësit i përshtatshëm për hollimin e disa produkteve të gamës.
Më i hollë “White spirit” përmirëson karakteristikat e aftësisë së pastrimit, shtrirjes, shkëlqimit të filmit dhe rendimentit të produktit në fjalë.

PËRSHKRIM

Duket si një lëng i pastër pa ngjyrë dhe një erë karakteristike.
Kryesisht është formuluar me hidrokarbure alifatike të distiluar nga nafta dhe të denatyruara. Përmbajtja aromatike është më pak se 17% nga vëllimi.
Më i hollë “White spirit” përmirëson karakteristikat e aftësisë së pastrimit, shtrirjes, shkëlqimit të filmit dhe rendimentit të produktit në fjalë.

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: TRETËS BOJE ACQUARAGIA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRETËS BOJE ACQUARAGIA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

BOJË SUPER AKRILIKE TIFFANY

Sold by -
L5,800L14,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

BOJË AKRILIKE NË FORMEN SPRAY

Sold by -
L750L870
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

BOJË SMALTO PA SHKËLQIM

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L860L2,850
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart