Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE ORCHIDEA

Add your review

L1,500L6,400

ORCHIDEA IDROPITTURA

Bojë me ujë që mund të lahet për ambiente të brendshme, i papërshkueshëm nga uji, i bazuar në kopolimerë të imët vinil me mbulim të mirë dhe depërtueshmëri të moderuar të avujve të ujit.

SKU: 288101 Tags: ,

L1,500L6,400

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE ORCHIDEA

BOJË PLASTIKE ORCHIDEA Bojë që mund të lahet në ujë bazuar në rrëshirë vinil me një mbulim të mirë.

PËRSHKRIM

Bojë me ujë që mund të lahet për ambiente të brendshme, i papërshkueshëm nga uji, i bazuar në kopolimerë të imët vinil me mbulim të mirë dhe depërtueshmëri të moderuar të avujve të ujit.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 7/9 m2/litri
Koha e tharjes 5 ore
Hollimi 25-40% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE ORCHIDEA

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE ORCHIDEA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU PËR MURE

PASTRUES MYKU PËR MURE

Sold by -
L1,480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Sold by -
L2,480L14,200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart