Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO DRURI E GATSHME

Add your review

L740

VEROSTUCCO

Stuko e bazuar në ujë sintetike e tipit francez për ambiente të brendshme. E shkëlqyeshme për zbutjen e suvasë, për mbushjen e vrimave, çarjeve dhe çarjeve si në mure ashtu edhe në dru.

SKU: 111101 Tags: ,

L740

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME Verostucco Casati është llaçi klasik francez i ngjitur, për ambiente të brendshme, i zbatueshëm në substrate mineralesh dhe druri.

Shtoje tek Preferencat Shtoje tek Lista e deshirave

PËRSHKRIM

Stuko e bazuar në ujë sintetike e tipit francez për ambiente të brendshme. E shkëlqyeshme për zbutjen e suvasë, për mbushjen e vrimave, çarjeve dhe çarjeve si në mure ashtu edhe në dru.

Informacion shtesë

Aplikimi Shpatull
Koha e tharjes sipas trashësive të aplikuara
Hollimi gati per perdorim

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: STUKO DRURI E GATSHME

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO DRURI E GATSHME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Sold by -
L1,700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart