Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SMALTO PËR MURE

L3,200L6,800

VISONE PLUS IDROSMALTO

Visone Plus është një smalt dekorativ me bazë akrilike, eko-miqësore, me shkëlqim për sipërfaqe të mëdha ndërtimi, duke përfunduar si për sipërfaqet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme. Ideale kur dëshironi të merrni një përfundim të veçantë saten. Formuluar me rrëshira akrilike speciale, dioksid titaniumi, mbushës të zgjedhur dhe aditivë të cilët, të kombinuar në një formulim ekskluziv, i japin bojës vetitë e mëposhtme:

 • larësia e jashtëzakonshme;
 • mbulim i shkëlqyeshëm;
 • pamja e këndshme e satenit;
 • jo toksike;
 • plasticitet i shkëlqyeshëm.

SKU: 3852504220 Tags: ,

L3,200L6,800

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE Visione Plus është një smalt me ​​bazë akrilike me bazë uji për brenda dhe jashtë me një efekt saten, miqësor me mjedisin. Ideale për pikturimin e mjediseve me praninë e ushqimit.

Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Evolucionit 3.

PËRSHKRIM

Visone Plus është një smalt dekorativ me bazë akrilike, eko-miqësore, me shkëlqim për sipërfaqe të mëdha ndërtimi, duke përfunduar si për sipërfaqet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme. Ideale kur dëshironi të merrni një përfundim të veçantë saten. Formuluar me rrëshira akrilike speciale, dioksid titaniumi, mbushës të zgjedhur dhe aditivë të cilët, të kombinuar në një formulim ekskluziv, i japin bojës vetitë e mëposhtme:

 • larësia e jashtëzakonshme;
 • mbulim i shkëlqyeshëm;
 • pamja e këndshme e satenit;
 • jo toksike;
 • plasticitet i shkëlqyeshëm.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 14/16 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi Ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË SMALTO PËR MURE

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SMALTO PËR MURE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Sold by -
L1,700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE OVER LINE

BOJË AKRILIKE OVER LINE

Sold by -
L5,700L13,900
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart