Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Add your review

L4,090L11,100

EUROQUARZ

Bojë që mund të lahet me bazë uji, e formuluar me rrëshira stiren-akrilike, kuarcite shumë të imët dhe pigmente të zgjedhura. Sipërfaqja është e përafërt në prekje, por shumë uniforme. Zbatimi i Euroquarz rekomandohet në fasadat me përdorimin e ngjyrave pastel ose mesatare, të formuluara ndoshta me ngjyra të bazuara në oksid. Ka cilësi të papërshkueshmërisë nga uji, qëndrueshmëri dhe frymëmarrje të mirë.

SKU: 3852105730 Tags: ,

L4,090L11,100

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI Euroquarz është një bojë mbushëse me bazë stiren-akrilik me bazë uji bazuar në kuarcite të zgjedhura për ngjyrosjen e ngjyrave të lehta, pastel dhe të mesme. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 2.

PËRSHKRIM

Bojë që mund të lahet me bazë uji, e formuluar me rrëshira stiren-akrilike, kuarcite shumë të imët dhe pigmente të zgjedhura. Sipërfaqja është e përafërt në prekje, por shumë uniforme. Zbatimi i Euroquarz rekomandohet në fasadat me përdorimin e ngjyrave pastel ose mesatare, të formuluara ndoshta me ngjyra të bazuara në oksid. Ka cilësi të papërshkueshmërisë nga uji, qëndrueshmëri dhe frymëmarrje të mirë.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 8/10 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Sold by -
L1,700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

L4,090L11,100

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart