Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRUES MYKU PËR MURE

Add your review

L1,480

RISANA

Casati Risana është një produkt i spektrit të gjerë për pastrimin dhe higjenën.
Është krijuar për të pastruar dhe pastruar artefaktet e betonit, muret e ekspozuara dhe ato prej guri, nënshtresat minerale në përgjithësi, sipërfaqet e mureve, sipërfaqet e pikturuara paraprakisht, strukturat e parafabrikuara dhe drurin objekt i veprimit të lagështisë. Produkti vepron si një larje sanitizuese e sipërfaqeve të infektuara të cilat, pasi të pastrohen, duhet të pikturohen në mënyrë të përshtatshme me produkte anti-myk që parandalojnë ri-infektimin e mbështetësve.

SKU: 129001 Tags: ,

L1,480

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRUES MYKU PËR MURE

PASTRUES MYKU PËR MURE Risana Lëng për larje, sanitizim dhe pastrim.

PËRSHKRIM

Casati Risana është një produkt i spektrit të gjerë për pastrimin dhe higjenën.
Është krijuar për të pastruar dhe pastruar artefaktet e betonit, muret e ekspozuara dhe ato prej guri, nënshtresat minerale në përgjithësi, sipërfaqet e mureve, sipërfaqet e pikturuara paraprakisht, strukturat e parafabrikuara dhe drurin objekt i veprimit të lagështisë. Produkti vepron si një larje sanitizuese e sipërfaqeve të infektuara të cilat, pasi të pastrohen, duhet të pikturohen në mënyrë të përshtatshme me produkte anti-myk që parandalojnë ri-infektimin e mbështetësve.

INFORMACION SHTESE

Applicazione Furçë
Mbulimi 10mq/litro
Hollimi ujë 1: 1

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: PASTRUES MYKU PËR MURE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES MYKU PËR MURE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

ASTAR AKRILIK UNIVERSAL FIX

Sold by -
L1,100L3,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart