Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Add your review

L2,200

ADDISAN PER INTERNO

Është një shtesë anti-myk që duhet të përfshihet në bojën me bazë uji të zgjedhur për pikturimin e mureve të brendshme.
Addisan for Interior i jep produktit një mbrojtje të spektrit të gjerë në mënyrë që të parandalojë dhe parandalojë rritjen e moulds dhe kërpudhave në mure që i nënshtrohen formimit të tyre (mure të ftohtë, mjedise të lagështa, …).

SKU: 256000 Tags: ,

L2,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT Aditiv shterues për tu shtuar në produktin përfundimtar më të përshtatshëm për të parandaluar rritjen e moulds dhe kërpudhave.

PËRSHKRIM

Është një shtesë anti-myk që duhet të përfshihet në bojën me bazë uji të zgjedhur për pikturimin e mureve të brendshme.
Addisan for Interior i jep produktit një mbrojtje të spektrit të gjerë në mënyrë që të parandalojë dhe parandalojë rritjen e moulds dhe kërpudhave në mure që i nënshtrohen formimit të tyre (mure të ftohtë, mjedise të lagështa, …).

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: RIGJENERUES KUNDËR MYKUT


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RIGJENERUES KUNDËR MYKUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO 525

DILUENT NITRO 525

Sold by -
L550
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO PËR HEKUR

ANTIRUXHO PËR HEKUR

Sold by -
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Sold by -
L14,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

BOJË SUPER AKRILIKE KUARCI

Sold by -
L4,090L11,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO ANTIRUXHO

BOJË SMALTO ANTIRUXHO

Sold by -
L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart