Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

Add your review

L860L2,850

CASA LEGNO IMPREGNANTE

Agjent impregnues i errët për dru i projektuar për të mbrojtur substratin dhe për të ringjallur ngjyrën e tij. Lëreni drurin të marrë frymë. Nuk bën film, kështu që nuk është i prirur të shfletojë. Kjo lejon rilyerjen pasuese me një pasim të thjeshtë, pa para-trajtime të mëtejshme.

L860L2,850

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

ANTIMOL ME BAZË TRETËSI Casalegno Casati. Agjent impregnues me bazë tretës bazuar në rezina alkidike në tretësirë, me pamje të errët, me përfundim mbrojtës dhe dekorativ. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes bazë Evolution 1.

PËRSHKRIM

Agjent impregnues i errët për dru i projektuar për të mbrojtur substratin dhe për të ringjallur ngjyrën e tij. Lëreni drurin të marrë frymë. Nuk bën film, kështu që nuk është i prirur të shfletojë. Kjo lejon rilyerjen pasuese me një pasim të thjeshtë, pa para-trajtime të mëtejshme.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, Roller, Spray, Sfungjer
Mbulimi 12/15 mq/litro
Koha e tharjes
24 ore

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: ANTIMOL ME BAZË TRETËSI

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTIMOL ME BAZË TRETËSI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

ELEMINUES NDRYSHKU KELFOS

Sold by -
L1,700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ME BAZË TRETËSI

ASTAR ME BAZË TRETËSI

Sold by -
L5,700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart