Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Add your review

L2,480L14,200

TECNOPAINT IDROPITTURA OPACA

Bojë që mund të lahet me ujë mat me bazë të jashtme me një mbulim të mirë dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj agjentëve atmosferikë. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 5.

SKU: N/A Tags: ,

L2,480L14,200

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT Bojë që mund të lahet me ujë mat me bazë të jashtme me një mbulim të mirë dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj agjentëve atmosferikë. Mund të ngjyroset me bazat e Sistemit të Tinting Evolution 5.

PËRSHKRIM

Tecnopaint nga Casati mund të lahet me bazë uji për ambiente të brendshme dhe të jashtme me një mbulim të mirë, rendiment dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë, aftësi për pastrim të shkëlqyeshëm, rrjedhje dhe efekt të shkëlqyeshëm dekorativ përfundimtar.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 10/12 m2/litri
Koha e tharjes 12 ore
Hollimi 20-30% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE TECNOPAINT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO DRURI E GATSHME

STUKO DRURI E GATSHME

Sold by -
L740
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

BOJË AKRILIKE ME BAZË KUARCI

Sold by -
L4,800L12,270
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA CASATI

BOJË PËR PISHINA CASATI

Sold by -
L26,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart