Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

Add your review

L14,300

GUAINA GUM RIVESTIMENTO

Guaina Gum është një shtresë elastike dhe e papërshkueshme nga uji bazuar në rrëshira speciale me bazë uji; pas tharjes, ajo formon një film gome shumë elastik dhe të qëndrueshëm të karakterizuar nga ngjitje perfekte në të gjitha produktet e ndërtimit.
Përdoret për të papërshkueshëm nga uji dhe për të mbrojtur të gjitha llojet e çative dhe tarracave prej betoni ose me pllaka dhe për trotuare betoni jo të ecshëm.

SKU: 3852911150 Tag:

L14,300

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

IZOLUES ME BAZË SILIKONI

IZOLUES ME BAZË SILIKONI GUAINA GUM RIVESTIMENTO

Guaina Gum është një shtresë elastike akrilike e bazuar në rrëshira speciale ideale për hidroizolimin e tarracave dhe mbulesave të çatisë, etj …

PËRSHKRIM

Guaina Gum është një shtresë elastike dhe e papërshkueshme nga uji bazuar në rrëshira speciale me bazë uji; pas tharjes, ajo formon një film gome shumë elastik dhe të qëndrueshëm të karakterizuar nga ngjitje perfekte në të gjitha produktet e ndërtimit.
Përdoret për të papërshkueshëm nga uji dhe për të mbrojtur të gjitha llojet e çative dhe tarracave prej betoni ose me pllaka dhe për trotuare betoni jo të ecshëm.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul
Mbulimi 2,5 m2/litri
Koha e tharjes sipas trashësive të aplikuara
Hollimi gati per perdorim

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: IZOLUES ME BAZË SILIKONI


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “IZOLUES ME BAZË SILIKONI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO PËR MURE

BOJË SMALTO PËR MURE

Sold by -
L3,200L6,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Sold by -
L2,480L14,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE CASAVIVA

BOJË PLASTIKE CASAVIVA

Sold by -
L1,600L8,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT MATT PAINT

BOJË HIDROMAT MATT PAINT

Sold by -
L1,500L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Sold by -
L4,800L6,000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart