Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit transparent Smart 200 B

L1,900L6,400

• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A Tag:

L1,900L6,400

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent i një cilesie të lartë që përdoret për produktin Smart 200 A

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret si katalit në sistemin e astarit me bazë poliuretani Smart 200 A.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit transparent Smart 200 B


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit transparent Smart 200 B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Mapei MAPELASTIC TURBO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë smalti Wood Plus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VIVECHROM TOP ACRYLIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Baze Solventi - Wood Style
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi universal me dy përbërës
Katalit transparent Smart 200 B

L1,900L6,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart