Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 1800 W + AKSESORE

Add your review

L15,500

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Motor furçë karboni
Teli i pastër bakri
Fuqia hyrëse: 1800 W
Presioni maksimal: 150 Bar (2200 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 6.0 L/min
Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni
1 set armë spërkatës me ujë (AMSG028)
Zorrë me presion të lartë 5 m (AHPH5028)

SKU: HPWR18008 Tag:

L15,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 1800 W + AKSESORE

LAVAZH 1800 W + AKSESORE

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Motor furçë karboni
Teli i pastër bakri
Fuqia hyrëse: 1800 W
Presioni maksimal: 150 Bar (2200 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 6.0 L/min
Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni
1 set armë spërkatës me ujë (AMSG028)
Zorrë me presion të lartë 5 m (AHPH5028)

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 1800 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar me kuarc PLANO BOND

Astar me kuarc PLANO BOND

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Përforcues për përmirësimin e llaçeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Megagrund

Astar Grafiato Megagrund

Sold by Bojra Tirana
L1,750L5,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG4041
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
LAVAZH 1800 W + AKSESORE
LAVAZH 1800 W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart