Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 2000 W + AKSESORE

Add your review

L22,900

Modeli HPWR20008
Furnizimi me energji elektrike 2000W
Tensioni 220-240V~50Hz
Rrjedha e vlerësuar 6,0 L/min
Maks. Presioni 150 Bar (2200 PSI)
Përmban motorin me induksion me tela bakri dhe sistemin e ndalimit automatik.
Aksesorë të tjerë 1 shishe sapuni, 1 pistoletë spërkatëse uji dhe një zorrë me presion të lartë 5 m.

SKU: HPWR20008 Tag:

L22,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 2000 W + AKSESORE

LAVAZH 2000 W + AKSESORE

Marka INGCO
Modeli HPWR20008
Furnizimi me energji elektrike 2000W
Tensioni 220-240V~50Hz
Rrjedha e vlerësuar 6,0 L/min
Maks. Presioni 150 Bar (2200 PSI)
Përmban motorin me induksion me tela bakri dhe sistemin e ndalimit automatik.
Aksesorë të tjerë 1 shishe sapuni, 1 pistoletë spërkatëse uji dhe një zorrë me presion të lartë 5 m.

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 2000 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT PRIMAVERA

Sold by Bojra Tirana
L1,500L4,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon montimi transparent MONTAGEKIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE SILIKONI SALLAM ALUMINI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Classic 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Fshesë me korrent 4 në 1 Cenetris 1200 W
Fshesë me korrent 4 në 1 Cenetris 1200 W
LAVAZH 2000 W + AKSESORE
LAVAZH 2000 W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart